Ліцензія

ВИТЯГ з РОЗПОРЯДЖЕННЯ ОДА

від 27 липня 2021 р. № 287

Про ліцензування освітньої діяльності

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту”, постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, від 30 грудня 2015 року № 1187 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності” (зі змінами), розпоряджень обласної державної адміністрації від 22 серпня 2017 року № 498 “Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Івано-Франківської області”, від 08 липня 2021 року № 272 “Про новий склад Ліцензійної комісії з ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Івано-Франківської області” та з урахуванням рішення Ліцензійної комісії з ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Івано-Франківської області від 14 липня 2021 року (протокол № 11):

1. Видати ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти:

Надвірнянському закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Світлячок” Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області (ідентифікаційний код юридичної особи: 23923753, вул. Шевченка, буд. 5, м. Надвірна, Надвірнянський район, Івано-Франківська область, 78400) у сфері дошкільної освіти за рівнем “дошкільна освіта”;

3. Здобувачам ліцензії, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії, внести плату за видачу ліцензій на рахунок територіального органу Державного казначейства у строк не пізніше десяти робочих днів з дня внесення запису щодо рішення про видачу ліцензії до ліцензійного реєстру. Код відомчої ознаки – 40 (обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації). Код бюджетної класифікації за доходами – 22011800 (плата за ліцензії, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності).

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

В. о. голови обласної

державної адміністрації Богдан ФУТЕРКО


Повний текст розпорядження можна знайти за посиланням:

https://www.if.gov.ua/npas/pro-licenzuvannya-osvitnoyi-diyalnosti